Aktualności

14 lutego 2018

Centrum Handlowe w Jankach pod Warszawą – sztuczne rośliny od ArtSystemDeco

ArtSystemDeco zostało umieszczone w projekcie jako producent sztucznej roślinności dla Centrum Handlowego w Jankach pod Warszawą. Trwa wybór dostawcy przez Generalnego Wykonawcę. W projekcie kilkadziesiąt wysokich na 5,5 m bambusów i kilkadziesiąt drzewek bonsai po 2,5 wysokości każde. To kolejny duży sukces firmy po udanych realizacjach dla wrocławskiej galerii Wroclavia -dla firmy Lilou - drzewa wiśni oraz do salonu firmowego Aelia na Lotnisku im. Chopina w Warszawie.

1 lutego 2018

Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie

ArtSystemDeco, wykonuje obecnie 7 wilekich 5,5 metrowych drzew w nowym pawilonie (IDR) na terenie Śląskiego Wesołego Miasteczka. Otwarcie wielkiej atrakcji już w końcu kwietnia 2018 r.

22 lipca 2017

Prace na terenie rezydencji pod Warszawą

Art System Deco  kontynuuje  prace na terenie prywatnej rezydencji pod Warszawą gdzie wykonuje okładziny w postaci sztucznych skał w tym : 60 mb tunelu skalnego oraz 600 m2 dekoracji skalnej na basenie wraz z grotą i kaskadami wodnymi

21 lipca 2016

Prace – Zoo Kraków

ASD kończy prace na terenie Zoo Kraków (przetarg publiczny) nad realizacja wybiegu dla pingwinów ok. 1000 m2

21 lipca 2016

Wygrany przetarg publiczny

ASD przygotowuje się do realizacji zamówienia od zagranicznego Inwestora na kilka tysięcy m2 dekoracyjnych powierzchni ze sztucznego kamienia, sztucznej skały, sztucznych drzew oraz detali architektonicznych. Wybór ASD jest równocześnie docenieniem ASD jako niezawodnego i solidnego partnera biznesowego.