Przestrzenne skały 3D

Trójwymiarowe sztuczne skały,
czyli skały 3D

Oprócz grup sztucznych skał, stosowanych między innymi na elewacjach lub innych płaskich powierzchniach, mamy w ofercie także skały, które można postawić choćby w centralnym punkcie pokoju czy podwórka, aby uzyskać niepowtarzalną dekorację. Dodarkowo będzie to dekoracja przestrzenna, ponieważ dzięki technologii 3D skała taka ma swoją długość, wysokość i szerokość, czyli daje wrażenie głębi, czym wyróżnia się spośród innych płaskich form. Dodatkowo efekt 3D tworzonych sztucznych skał wzmacniamy poprzez cieniowanie, przecieranie oraz inne metody, pozwalające oprócz formy przestrzennych skał zachować wygląd bliski ideałowi stworzonemu przez naturę.

Skały od zarania dziejów były symbolem mocy, solidności, ale też piękna i już w dawnych czasach uważano je za dobre kruszywo. Dziś skały nie tracą nic na aktualności, a dzięki temu, że mogą być wytwarzane na życzenie naszych klientów i dostosowane do indywidulanych potrzeb, zyskały ponownie zasłużone zainteresowanie. Warto docenić możliwość zastosowania sztucznych skał przstrzennych zgodnie z potrzebami do tchnięcia uroku w  każde otoczenie.

Park-Rozrywki-Inwałd-S-8-1
Zoo-Jihlava-1

Skały przestrzenne
to rozsądny wybór

W ofercie firmy znajdziecie Państwo sztuczne skały 3D do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Są one lżejsze i twardsze niż skały naturalne, a z biegiem lat nie zmieniają wyglądu. Co więcej, wykazują wysoką odporność na nasiąkanie, oraz dobre właściwości docieplające. Imitacje skał dobrze znoszą temperatury nawet do -6 stopni Celcjusza przy użyciu odpowiedniego tworzywa. Z bogatej oferty naszej firmy pomożemy Państwu wybrać  idealne skały przestrzenne.

Decyzja o wprowadzeniu skał przestrzennych do Państwa otoczenia nie przyniesie dodatkowych obowiązków. Bez konieczności zabezpieczania i impregnowania takich skał ich posiadanie to prawdziwa przyjemność i zaspokojone poczucie estetyki pod względem zagospodarowania przestrzeni.

Hotel-Trakt-Warszawa-4

3D sztuczne skały, ponieważ warto iść z duchem czasu

Sztuczne skały przestrzenne stosowane w architekturze ogrodowej nie zawsze są dziełem natury, ponieważ wbrew pozorom trudno znaleźć odpowiednią ilość, właściwe kształty i rozmiary. Jeśli ogrodowa kompozycja ma być przygotowana zgodnie ze ściśle określoną wizją, niezbędna jest pomoc w postaci sztucznych skał 3D. Spełnią one warunki nawet najbardziej wymagających pasjonatów.

Dzięki profesjonalnemu doborowi odpowiedniego materiału, kolorystyki i struktury skały przestrzenne mają wiele zastosowań. Atrakcyjne sztuczne skały 3D będą niepowtarzalnym elementem ogrodu, działki, czy aranżacji w przestrzeni publicznej, idealnie komponują się z zielenią. Oferujemy je zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, których profilem działania jest projektowanie ogrodów i pobliża obiektów publicznych, od małej architektury po duże inwestycje. Przekonani o najwyżej jakości naszych skał przestrzennych polecamy je Państwa uwadze.

Na państwa indywidualne
potrzeby proponujemy:

  • przestrzenne skały idealnie kreujące otoczenie,
  • skały 3D piękne jak w naturze,
  • sztuczne skały 3D o szerokim spektrum zastosowania.