Galeria

nasze projekty

sztuczne skały

Pełniące przede wszystkim funkcję estetyczną sztuczne skały i drzewa doskonale sprawdzają się w roli dekoracji w wielu różnych miejscach. Świetnie komponują się bowiem z mniejszymi i większymi zbiornikami wodnymi, a także znajdują swoje zastosowanie w ogrodach zoologicznych, muzeach, parkach wodnej rozrywki i wielu innych lokalizacjach. Sztuczny kamień tworzony przez naszych doświadczonych architektów to doskonała imitacja naturalnych skał, która jednocześnie nie jest wymagająca w utrzymaniu i z powodzeniem przetrwa niejedną próbę czasu, wzbudzając zachwyt mijających ją osób. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które znajdą Państwo poniżej. Jak łatwo można zauważyć, każda wykonywana przez nas imitacja kamienia jest zupełnie inna, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

sztuczne drzewa hybrydowe

Chcą Państwo w prosty sposób podnieść atrakcyjność wizualną swojej restauracji? A może poszukują Państwo rozwiązań, które doskonale będą imitowały naturę, a przy tym nie będą trudne w utrzymaniu? Proponujemy tworzone przez nas sztuczne drzewa, które z łatwością odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dla naszych zleceniodawców jesteśmy w stanie stworzyć sztuczne drzewa o różnym kształcie, wymiarach oraz wyglądzie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz zwracamy uwagę na nawet najmniejsze szczegóły, które przy takim produkcie są niezwykle ważne. Zachęcamy do zapoznania się z fotografiami przedstawionymi poniżej, które dadzą Państwu pewien obraz tego, jak wygląda efekt naszych prac.

tynki dekoracyjne

Przez wiele lat w naszej firmie zrealizowaliśmy setki, jeśli nie tysiące zamówień na sztuczne skały. Były one przeznaczone do prywatnych ogrodów, elementów architektury miejskiej, aquaparków, centrów rozrywki, muzeów i wielu innych. Ze względu na to, że każde zamówienie było indywidualnie dopasowane do potrzeb danego klienta, możemy dziś poszczycić się niezwykle szeroką wiedzą oraz umiejętnościami, pozwalającymi nam zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Jednak nawet najbardziej rozbudowane opisy naszej oferty nie zastąpią konkretów. Dlatego też zdecydowaliśmy się pokazać Wam niektóre z naszych realizacji, z których jesteśmy dumni. Są to między innymi dekoracyjne elewacje, posadzki, rzeźby, sztuczne plaże czy drzewa, skały, a nawet skalne obiekty sakralne. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć – może ona zainspiruje Cię do zamówienia własnego, artystycznego systemu dekoracyjnego?

posadzki i schody z betonu

Aby zapewnić kompleksowość oferty naszej firmy, oprócz kompleksowych konstrukcji ze sztucznych skał, proponujemy także solidne, a zarazem estetyczne posadzki kamienne. Wykonujemy je zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Często z naszych usług korzystają centra handlowe, placówki rozrywkowe czy kulturalne (np. muzea). W zależności od potrzeb, możemy stworzyć dostosowaną do potrzeb i oczekiwań klientów posadzkę w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wykorzystywane przez naszą firmę półprodukty wyróżniają się nie tylko świetnym wyglądem, ale także wysoką odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne czy uszkodzenia mechaniczne (ścieranie czy pękanie). Jesteśmy przekonani, że bogaty wybór stylistyki, kolorystyki, jak i struktury materiałów pozwoli spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

obiekty sakralne

Misją naszej firmy od samego początku jej powstania jest świadczenie kompleksowych usług, odpowiadających na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystując nasze sztuczne skały, realizujemy także zamówienia na mniejsze i większe obiekty sakralne, zgodne z preferencjami bądź planami klienta. W zależności od potrzeb, mogą to być między innymi groty czy kaplice wykonane na podstawie stworzonego przez nas projektu, jak i stanowiące kopie grot czy kaplic, znajdujących się np. przy wielu sanktuariach świata, np. w Lourdes. Na życzenie klienta jesteśmy także stworzyć skalny ołtarz, ambonę, a nawet ławy czy fotele. Aby złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami i przekazać wszystkie preferencje, dotyczące konstrukcji. Nasi fachowcy przyjadą w wybrane miejsce i wykonają wszystkie niezbędne pomiary, na podstawie których następnie wykonamy szczegółowy projekt.

rozrywka i edukacja

Mimo że jesteśmy otwarci na realizację zamówień od klientów prywatnych i biznesowych wielu branż, to jednak najczęściej z naszych usług korzystają firmy prowadzące różnego rodzaju parki rozrywki. Dlatego też w naszej galerii realizacji nie mogło zabraknąć wielu konstrukcji, które wykonywaliśmy dla parków rozrywki czy placówek edukacyjnych dla dzieci. Oczywiście na każdym etapie realizacji usługi gwarantujemy fachowe doradztwo. Dzięki temu, jeśli chcesz stworzyć nowy pokój czy wyposażyć wnętrze sali edukacyjnej, skontaktuj się z nami. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy dać wskazówki czy zaproponować atrakcyjne dodatki czy innowacyjny wygląd zwykłych przedmiotów, np. ławek. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przekazania nam swoich preferencji. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc każdej firmie i przygotować wyjątkową ofertę.

rzeźby

Wiele lat doświadczeń w tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji ze skały sprawiło, że dziś wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości półprodukty. To dzięki nim możemy realizować poszczególne zamówienia z największą precyzją i świetnymi efektami wizualnymi. Dzięki temu proponujemy naszym klientom nowoczesne rzeźby z kamienia, wykonane zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Najczęściej wykonujemy je zgodnie z przesłanym nam zdjęciem czy rysunkiem. Czasami natomiast klient opisuje nam, jak będzie miała wyglądać konkretna rzeźba z kamienia. Na tej podstawie tworzymy projekt i po jego akceptacji rozpoczynamy pracę. Oferowane przez naszą firmę kamienne konstrukcje świetnie sprawdzą się w ogrodach prywatnych, grotach dekoracyjnych, muzeach, skansenach, parkach rozrywki i wielu innych miejscach. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych przykładowych realizacji.

sztuczne plaże

Jako firma doświadczona w realizacji wielu różnych konstrukcji skalnych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu. Są nimi między innymi sztuczne plaże, które swoim wyglądem łudząco przypominają te naturalne. Najczęściej tego typu zlecenia wykonujemy dla ogrodów zoologicznych, parków rozrywki, elementów architektury publicznej, a także wielu innych firm, najczęściej z branży rozrywkowej. Aby wykonywana przez nas sztuczna plaża wyglądała jak najbardziej realistycznie, wykorzystujemy wyłącznie odpowiednio dobrane półprodukty, które dadzą najlepszy efekt wizualny. Zapewniamy również, aby powierzchnia skał miała odpowiednią strukturę, nawiązującą np. do konkretnego klimatu czy miejsca na świecie. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami! Z pewnością wyjaśnią oni wszystkie wątpliwości i zaproponują odpowiednie rozwiązanie.

deep spot – Mszczonów

Poznajcie nasze możliwości

Jesteśmy gotowi zrealizować każdą fantazję. Zapraszamy do kontaktu.

formularz kontaktowy

hCaptcha