Aktualności

20 kwietnia 2022

Otwarcie Egzotarium w Sosnowcu

W dniu 2.12.2023 otwarto Egzotarium w Sosnowcu, w którym wykonaliśmy aranżacje ze sztucznych skał w 29 akwariach i akwa-terrariach.

Przeczytaj więcej o tej realizacji:

Realizacje – Egzotarium Sosnowiec

https://www.cee-egzotarium.sosnowiec.pl/

12 kwietnia 2022

Otwarcie Pawilonu Lasu Deszczowego

Z radością informujemy, że w dniu 6.10.2023 otwarto Pawilon Lasu Deszczowego w Śląśkim Zoo, w którym to wykonaliśmy kompleksową aranżację ze sztucznych skał i sztucznych drzew.

Więcej o tej realizacji:

Realizacje – Pawilon Ameryki Południowej – Śląskie ZOO

https://www.youtube.com/watch?v=ysb2C2bRNxw

Sztuczne drzewa egzotyczne - filary pomostów widokowych
10.07.2023

Wygrana w konkursie na opracowanie aranżacji plastycznej wystroju akwariów – MIR

Firma ArtSystemDeco wygrała konkurs na opracowanie aranżacji plastycznej wystroju zbiorników ekspozycji akwarystycznych w Akwarium Gdyńskim Morskiego Instytutu Rybackiego.
W ramach pracy konkursowej przygotowaliśmy kompozycję wystroju dziewięciu zbiorników morskich. Dla każdego z akwariów przygotowaliśmy makietę przedstawiającą skalną aranżację wraz z dekoracjami oraz wizualizacje graficzne.
Nasze rozwiązanie posłuży jako projekt do zrealizowania wystroju akwariów o łącznej objętości 450 000 litrów.

15 lutego 2023

Członkostwo w Europejskim Stowarzyszenie Ogrodów Zoologicznych i Akwariów EAZA

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że firma ArtSystemDeco, jako jedyna Polska firma z branży, została członkiem stowarzyszenia EAZA (European Association of Zoos and Aquaria) zrzeszającego europejskie ogrody zoologiczne, akwaria i partnerów. Jako partner EAZA wykonaliśmy setki realizacji (sztuczne skały, sztuczne drzewa, sztuczne plaże, groty skalne, dekoracyjne tynki i posadzki itp.).

Członkowie stowarzyszenia przechodzą wymagającą i drobiazgową weryfikację swojej działalności, muszą spełniać szereg wymagań związanych z dobrostanem zwierząt i ochroną przyrody. Dziękujemy naszym długoletnim klientom-polskim i czeskim ogrodom zoologicznym, których zaufanie i referencje były potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w wykonanych dla nich realizacjach.

EAZA Corp
Aktualności 72n
20 kwietnia 2022

Otwarcie Orientarium w Łódzkim Zoo

Otwarto nowo wybudowane, Orientarium w Łódzkim Zoo. ASD ma niebagatelny udział w tym olbrzymim sukcesie, ponieważ wykonało wszystkie elementy dekoracyjne, sztuczne drzewa, dekoracyjne tynki i posadzki.

12 kwietnia 2022

Wygrana przetargu na wkonanie dekoracji w Parku Tematycznym Solina

Dużym sukcesem spółki ASD było wygranie w ostatnich dniach, postępowania przetargowego na wykonanie dekoracji w nowo powstającym Parku Tematycznym Solina. Zdecydowała profesjonalność firmy, największa w Polsce ilość udokumentowanych realizacji, najlepszy zespół specjalistów oraz 20 letnie doświadczenie.

Aktualności 28-1 (1)
Aktualności 94n
13 września 2021

Wygrana w wykonaniu sztucznych skał w Egzotarium w Sosnowcu

Informujemy o wygranej w postępowaniu na wykonanie sztucznych skał, nawodnych i podwodnych w nowo powstającym obiekcie Egzotarium w Sosnowcu. To ok. 1000 m2 sztucznych skał, kilkaset metrów tynków i posadzek dekoracyjnych w naszych technologiach.

22 stycznia 2020

Jaskinia głębinowa w najgłębszym na świecie basenie do nurkowania w Mszczonowie

W podwarszawskim Mszczonowie trwają pracę nad jedynym w swoim rodzaju obiektem, do którego będą przybywać profesjonalni nurkowie oraz amatorzy przebywania pod wodą z całej Polski i nie tylko! ASD SC wygrało przetarg na budowę jaskini głębinowej w najgłębszym na świecie basenie do nurkowania Deepspot. Jest to ogromny zaszczyt i szansa na pokazanie, na co nas stać! Jest to obiekt, który aktualnie znajduje się w trakcie budowy, a już wzbudza ogromne zainteresowanie internautów oraz potencjalnych przyszłych klientów, którzy nie mogą się doczekać nurkowania na głębokości aż 45 metrów! Sam zbiornik będzie wyglądał bardzo imponująco, przykładowo podwójny tunel umożliwi doglądanie zmagań nurków osobom z zewnątrz. Doświadczenia zebrane podczas realizacji naszych poprzednich projektów sprawią, że budowana przez nas jaskinia głębinowa zapewni zainteresowanym warunki i wrażenia prosto z egzotycznych krajów. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by klienci byli zadowoleni i z chęcią wracali po nowe wrażenia w podwodnym Deepspot.

22 stycznia 2020

Dekoracje w Orientarium w Zoo w Łodzi

Od dłuższego czasu powodów do świętowania w ArtSystemDeco nie brakuje! Bardzo miło nam oznajmić, że choć konkurencja była silna, wygraliśmy postępowanie przetargowe na wykonanie wszystkich dekoracji na budowie Orientarium w Zoo w Łodzi. Jest to nie tylko kolejny duży i ekscytujący projekt, ale i ogromny sukces spółki ASD SC. Cieszymy się, że, korzystając z naszego doświadczenia z pracy nad ekspozycją ogrodu zoologicznego w Ostrawie, będziemy mogli realizować większy projekt, tym razem w nowoczesnym Orientarium. W ramach współpracy będziemy odpowiedzialni za zaprojektowanie i stworzenie ekspozycji imitującej azjatycki klimat. Sztuczne skały na wybiegach, pawilonach i wolierach dla egzotycznych zwierząt mają zapewnić im odpowiednie warunki bytowe i możliwie najlepiej odwzorować środowisko naturalne. Warto dodać, że współpraca z łódzkim ZOO to największy kontrakt dla polskiej firmy w historii tego typu zleceń w Polsce. Z radością ogłaszamy, że przystępujemy do prac i nie możemy doczekać się rezultatów!

25 września 2018

Nowa woliera dla papug-Zoo Ostrava

Najnowsza, bardzo wysoko oceniona, realizacja dla Zoo Ostrawa – woliera dla papug. Wszystkie prace wykonało ArtSystemDeco.

Aktualności 3
Aktualności 1
Aktualności 2
Aktualności 5
Aktualności 4
Aktualności 6
Aktualności 2.1
Aktualności 2.3
Aktualności 2.2
30 kwietnia 2018

Nowe mini ekspozycje w Zoo Ostrawa

Spółka ArtSystemDeco zaprojektowała i wykonała kolejne mini ekspozycje w Zoo Ostrawa. Zoo Ostrawa dba o polskich odwiedzających, zamieszczając polskie opisy przy wszystkich ekspozycjach na terenie ogrodu zoologicznego. Co znajduje się wewnątrz mini ekspozycji – sztucznej skały ASD ? Sprawdź sam odwiedzając Zoo Ostrawa. Naprawdę warto!

30 kwietnia 2018

ArtSystemDeco jako GW pierwszego w Polsce Wellness & Spa w grocie skalnej!

Spółka ArtSystemDeco została Generalnym Wykonawcą pierwszego w Polsce Centrum Wellness & Spa w grocie skalnej. Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca zapewnią sztuczne skały ASD i najlepsze specjalistyczne urządzenia. Goście hotelu „Turnie” w Suchem koło Poronina otrzymają do swojej dyspozycji saunę IR, mini basen, grotę solną, pomieszczenie do relaksu ze światło i muzo terapią. To dopiero pierwszy etap inwestycji, której oddanie do użytku dla gości hotelu planowane jest na koniec maja 2018 roku. W przygotowaniu projekty na dalsze niepowtarzalne aranżacje. Inwestycja jest wykonywana według koncepcji i projektu spółki ASD.

Aktualności 3.1
Aktualności 3.2
Aktualności 4.1
Aktualności 4.2
24 kwietnia 2018

Najnowsze – prestiżowe realizacje

Spółka ASD – ArtSystemDeco – wykonała dekoracje ze sztucznego kamienia w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Zadowolenie klienta, zaowocowało podpisaniem nowego kontraktu na niecodzienny obiekt ze sztucznej skały ASD…ale o tym już we wrześniu br. Tak wyglądają „nowe” natryski w Termach Bania w detalu wybrany przez Zamawiającego rodzaj i kolor sztucznej skały.