Aktualności

22 stycznia 2020

Jaskinia głębinowa w najgłębszym na świecie basenie do nurkowania w Mszczonowie Jaskinia głębinowa w najgłębszym na świecie basenie do nurkowania w Mszczonowie

W podwarszawskim Mszczonowie trwają pracę nad jedynym w swoim rodzaju obiektem, do którego będą przybywać profesjonalni nurkowie oraz amatorzy przebywania pod wodą z całej Polski i nie tylko! ASD SC wygrało przetarg na budowę jaskini głębinowej w najgłębszym na świecie basenie do nurkowania Deepspot. Jest to ogromny zaszczyt i szansa na pokazanie, na co nas stać! Jest to obiekt, który aktualnie znajduje się w trakcie budowy, a już wzbudza ogromne zainteresowanie internautów oraz potencjalnych przyszłych klientów, którzy nie mogą się doczekać nurkowania na głębokości aż 45 metrów! Sam zbiornik będzie wyglądał bardzo imponująco, przykładowo podwójny tunel umożliwi doglądanie zmagań nurków osobom z zewnątrz. Doświadczenia zebrane podczas realizacji naszych poprzednich projektów sprawią, że budowana przez nas jaskinia głębinowa zapewni zainteresowanym warunki i wrażenia prosto z egzotycznych krajów. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by klienci byli zadowoleni i z chęcią wracali po nowe wrażenia w podwodnym Deepspot.

22 stycznia 2020

Dekoracje w Orientarium w Zoo w Łodzi

Od dłuższego czasu powodów do świętowania w ArtSystemDeco nie brakuje! Bardzo miło nam oznajmić, że choć konkurencja była silna, wygraliśmy postępowanie przetargowe na wykonanie wszystkich dekoracji na budowie Orientarium w Zoo w Łodzi. Jest to nie tylko kolejny duży i ekscytujący projekt, ale i ogromny sukces spółki ASD SC. Cieszymy się, że, korzystając z naszego doświadczenia z pracy nad ekspozycją ogrodu zoologicznego w Ostrawie, będziemy mogli realizować większy projekt, tym razem w nowoczesnym Orientarium. W ramach współpracy będziemy odpowiedzialni za zaprojektowanie i stworzenie ekspozycji imitującej azjatycki klimat. Sztuczne skały na wybiegach, pawilonach i wolierach dla egzotycznych zwierząt mają zapewnić im odpowiednie warunki bytowe i możliwie najlepiej odwzorować środowisko naturalne. Warto dodać, że współpraca z łódzkim ZOO to największy kontrakt dla polskiej firmy w historii tego typu zleceń w Polsce. Z radością ogłaszamy, że przystępujemy do prac i nie możemy doczekać się rezultatów!

5 września 2018

Nowa woliera dla papug-Zoo Ostrava

IMG_1026    IMG_0996  IMG_1006  IMG_0997 IMG_1009    IMG_1023 Najnowsza, bardzo wysoko oceniona, realizacja dla Zoo Ostrawa - woliera dla papug. Wszystkie prace wykonało ArtSystemDeco.

30 kwietnia 2018

Nowe mini ekspozycje w Zoo Ostrawa

Spółka ArtSystemDeco zaprojektowała i wykonała kolejne mini ekspozycje w Zoo Ostrawa. Zoo Ostrawa dba o polskich odwiedzających, zamieszczając polskie opisy przy wszystkich ekspozycjach na terenie ogrodu zoologicznego. 20180215_103623 20180215_104935 20180215_104942   Co znajduje się wewnątrz mini ekspozycji - sztucznej skały ASD ? Sprawdź sam odwiedzając Zoo Ostrawa. Naprawdę warto !

30 kwietnia 2018

ArtSystemDeco jako GW pierwszego w Polsce Wellness & Spa w grocie skalnej!!

Spółka ArtSystemDeco została Generalnym Wykonawcą pierwszego w Polsce Centrum Wellness & Spa w grocie skalnej. Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca zapewnią sztuczne skały ASD i najlepsze specjalistyczne urządzenia. Goście hotelu "Turnie" w Suchem koło Poronina otrzymają do swojej dyspozycji saunę IR, mini basen, grotę solną, pomieszczenie do relaksu ze światło i muzo terapią. To dopiero pierwszy etap inwestycji, której oddanie do użytku dla gości hotelu planowane jest na koniec maja 2018 roku. W przygotowaniu projekty na dalsze niepowtarzalne aranżacje. Inwestycja jest wykonywana według koncepcji i projektu spółki ASD. Tutaj Spa? ;) 20160901_181619   Tak było....

24 kwietnia 2018

Najnowsze – prestiżowe realizacje

Spółka ASD - ArtSystemDeco - wykonała dekoracje ze sztucznego kamienia w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej. Zadowolenie klienta, zaowocowało podpisaniem nowego kontraktu na niecodzienny obiekt ze sztucznej skały ASD...ale o tym już we wrześniu br. 20180412_11101920180412_111057   Tak wyglądają "nowe" natryski w Termach Bania w detalu wybrany przez Zamawiającego rodzaj i kolor sztucznej skały.