O firmie

O FIRMIE

Firma ASD SC (ArtSystemDeco – po połączeniu firm MAF, ADLA, Petreo) działa na rynku już od 20 lat. Jesteśmy liderem w realizacjach najbardziej ambitnych, pionierskich i nietypowych projektów dotyczących systemów dekoracyjnych, takich jak sztuczne skały, rzeźby z kamienia, oczka wodne czy elewacje. Każdego dnia są one tworzone przez naszych architektów i projektantów, których śmiało można nazwać wizjonerami. Zawsze oferujemy najlepsze rozwiązania, indywidualnie dobrane do potrzeb klientów, korzystając z wieloletnich doświadczeń i wiedzy popartej setkami wykonanych realizacji. Nie znamy żadnych ograniczeń w kreacjach przestrzennych. Systemy dekoracyjne tworzone przez ASD spełnią Państwa oczekiwania.

SZTUCZNE DRZEWA

Świetnym dopełnieniem aranżacji niemal każdej aranżacji wnętrz są rośliny. W większych pomieszczeniach, takich jak chociażby siedziby firm czy galerie handlowe, z pewnością dobrym rozwiązaniem będą także proponowane przez naszą firmę sztuczne drzewa. Wykonamy je na Twoje indywidualne zamówienie, ze specjalnie dobranych, naturalnie wyglądających materiałów.

KASKADY I OCZKA WODNE

Jeśli planujesz stworzyć przepiękny, zielony kącik na swojej działce czy w ogrodzie, zgłoś się do nas i zamów wykonaną na indywidualne zamówienie kaskadę czy oczko wodne. Wystarczy, że powiesz nam, w jakim miejscu ma się on znajdować i jak ma wyglądać, a resztą zajmą się nasi specjaliści. Dzięki temu w krótki czasie uzyskasz przepiękne miejsce do relaksu.

ELEWACJE DEKORACYJNE Z KAMIENIA

Istnieje wiele możliwości stworzenia ciekawych aranżacji ogrodów. Jedną z niezwykle efektownych są wykonywane przez naszą firmę elewacje dekoracyjne z kamienia. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, mogą być one elementem kaskad, oczek wodnych, wodospadów i wielu innych. Z pewnością nadadzą one wyjątkowego wyglądu każdej działce czy ogrodowi.ejscu ma się on znajdować i jak ma wyglądać, a resztą zajmą się nasi specjaliści. Dzięki temu w krótki czasie uzyskasz przepiękne miejsce do relaksu.

RZEŹBY Z KAMIENIA

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom kompleksowy zakres usług, dopasowany do oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. Dlatego też proponujemy szeroki wybór wyjątkowych rzeźb z kamienia na indywidualne zamówienie. W zależności od potrzeb mogą być to niewielkie, delikatne ozdoby, jak również naturalnych rozmiarów postaci ludzkie lub figury zwierząt.

SKAŁY 3D

Szukasz ciekawych sposobów na stworzenie wyjątkowego klimatu w swoim ogrodzie? Wybierz dostępne w naszej ofercie skały 3D, z których stworzymy dla Ciebie dekoracyjne przejścia, łuki i inne konstrukcje. Realizujemy także zamówienia dla parków rozrywki czy aquaparków. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz realistyczny wygląd.

SKAŁY W OGRODZIE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroką ofertę konstrukcji, wśród których znajdują się także estetyczne skały w ogrodzie. Wykonujemy je najczęściej z półproduktów, aby uzyskać jak najbardziej realistyczny wygląd, a jednocześnie dopasować ich kształt, kolor czy strukturę do potrzeb danego klienta.

SZTUCZNE SKAŁY

W naszej firmie często stawiamy na uniwersalność, dlatego też często proponujemy klientom kompleksową usługę, jaką jest tworzenie sztucznych skał. W zależności od potrzeb mogą być one konstrukcjami do ćwiczenia wspinaczki lub dekoracji ogrodu, wnętrza galerii handlowej czy innych większych pomieszczeń.

PLACE ZABAW

Wykorzystanie sztucznych skał, olbrzymich możliwości aranżacyjnych, możliwości tworzenia specjalnie projektowanych obiektów dekoracyjnych i użytkowych specjalnie dedykowanych dla placów zabaw pozwoliło naszej firmie zrealizować z sukcesem wiele niestandardowych, niepowtarzalnych atrakcji dla dzieci.

REFERENCJE